BMW xDRIVE ARÉNA.

Jasná, 25. 1. – 9. 2. 2020.

Zažite výhody inteligentného pohonu všetkých kolies BMW xDrive na vlastnej koži a zoznámte sa s portfóliom aktuálnych modelov X v hlavnej úlohe s nekompromisným dizajnovým atlétom – úplne novým BMW X6. Pripravujeme pre vás aj mimoriadne obľúbené BMW X1, dizajnové BMW X2, výnimočne flexibilné BMW X3, extrovertné BMW X4, suverénne BMW X5 – zakladateľa triedy SAV a veľkolepo luxusné BMW X7.

Užijete si scénické jazdy a parkúr - špeciálne prekážky a náročné jazdné podmienky preveria vaše zručnosti za volantom a otestujú dokonalú ovládateľnosť a vynikajúce jazdné vlastnosti vozidiel BMW v každom teréne.

Tešiť sa môžete aj na statickú prezentáciu úplne nového BMW radu 1 a súťaž o bicykel BMW, lyže Völkl, robotický vysávač iRobot, či palivové karty Shell.


Registrácia na podujatieDátum:

25. 1. - 9. 2. 2020

Miesto:

BMW xDrive Home, Demänovská Dolina-Lúčky, Jasná, Nízke Tatry

GPS:

N 48.980171, E 19.592712

 

Vašu registráciu potvrďte čo najskôr, kapacita podujatia je limitovaná. Podmienkou účasti je platný vodičský preukaz skupiny B, ktorým sa každý účastník na mieste preukáže. Vzhľadom na zimné podmienky odporúčame vhodnú zimnú obuv. Prosíme, dostavte sa na miesto podujatia najneskôr 15 minút pred začiatkom programu.


Galéria 2019

Lokalita

Tešíme sa na Vás v Jasnej časť Lúčky, Nízke Tatry