THE PRIVATE COLLECTION. by BMW

Exkluzívna predpremiéra noviniek BMW Group.
24. 9. - 29. 9. 2019, Danubiana, Bratislava-Čunovo

Prijmite pozvanie do budúcnosti mobility, na podujatie THE PRIVATE COLLECTION. By BMW, a staňte sa jej súčasťou na predpremiére horúcich noviniek z dielne BMW Group.

Zoznámte sa s extrovertným benchmarkom triedy SAC - úplne novým BMW X6, s adrenalínom nabitým dobrodruhom - úplne novým BMW X5M, dizajnovou ikonou BMW radu 8 Gran Coupé, sebavedomým a luxusným BMW M8 Coupé ako aj s elegantným a výnimočným BMW radu 2 Gran Coupé.

Vašu pozornosť by sme však radi upriamili aj na vášňou nabitú novinku – prvé plne elektrické MINI Electric.
Tešiť sa môžete aj na chuťovky z divízie BMW Motorrad a značky Rolls Royce.

Registrácia na podujatie

Vašu registráciu odošlite čím skôr, nakoľko je kapacita podujatia limitovaná. Po úspešnej registrácii Vám zašleme mailom potvrdenie spolu s elektronickou vstupenkou na podujatie.

Pre vstup do galérie je nutná registrácia každého účastníka.

 

Dátum:

24. 9. - 29. 9. 2019

Čas:

10:00 - 18:00

Miesto:

Danubiana Meulensteen Art Museum, Bratislava-Čunovo, Vodné dielo, Slovensko

GPS:

N 48.034237, E 17.232605

Úplne nové BMW X6 polarizuje a provokuje. X6 ako prvé svojho druhu predstavuje viac ako kedykoľvek predtým nezávislý a sebavedomý charakter.
Ešte tu ani nie je a už teraz je ďaleko vpredu: úplne nové BMW radu 2 Gran Coupé, ako dynamický štvordverový model v prémiovom kompaktnom segmente, stanovuje nové akcenty pre individualitu a emocionalitu.
Zapnite nový mestský elektrický životný štýl. Prijmite neočakávané. Zažite novú radosť. Prvé plne elektrické MINI hlási elektrický evolučný krok, ktorý spája motokárový pocit MINI a ikonický dizajn s trvalou udržateľnosťou.
Rolls Royce CULLINAN ohromuje svojím luxusom, výkonmi a použiteľnosťou v kategórii SUV doteraz nevídanými. Dovezie na koniec sveta v maximálnom prepychu.
Pocta k 50. výročiu legendárnej sérii /5 z konca 60. a začiatku 70. rokov. Model R nineT /5 dokonale ilustruje dizajn doby a zároveň prináša moderné, inovatívne technológie a kvalitu.

DANUBIANA.

Necelých 20 km južne od hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy sa nachádza jedno z najromantickejších múzeí moderného umenia v Európe – Danubiana Meulensteen Art Museum. Jeho zakladateľmi sú holandský zberateľ a podporovateľ umenia Gerard Meulensteen z Eindhovenu a slovenský galerista Vincent Polakovič.

Od svojho otvorenia roku 2000 múzeum uskutočnilo desiatky výstav najprestížnejších osobností slovenskej, európskej a svetovej výtvarnej scény.